5 липня 2018 року в селі Бузьке Вознесенського району Миколаївської області менеджери компанії Бейо провели семінар, присвячений новим гібридам томатів. В свою приватну садибу, на території якої розміщено плівкові теплиці, гостинно запросив однодумців, професіоналів та новачків у сфері овочівництва пан Ігор і з задоволенням поділився секретами успіху при вирощуванні томатів Тойво F1 , Тобольськ F1 та Торбей F1. І хоча Миколаївщина не є основним регіоном вирощування цієї культури, бажаючих почути думки спеціалістів виявилося чимало.

Семінар від компанії Бейо в селі Бузьке вирізнявся тим, що переважна кількість учасників заходу – молоді люди, які сповнені натхнення, ентузіазму та прагнення розвивати овочеву галузь на Миколаївщині. В свою чергу сподіваємося, що зустріч із представниками компанії Бейо надала ту інформацію, якої було недостатньо при виборі якісного насіння для вирощування в плівкових теплицях у різних оборотах. По закінченню даного заходу учасники отримали рекламну продукцію та пробники насіння томатів і огірків.

«З насінням томатів компанії Бейо працювати легко", - відмічає господар. - "Висів насіння в касети я здійснив в середині березня, розсада була висаджена в грунт 22 квітня. Із догляду – стандартні заходи: полив, підживлення ,боротьба з бур’янами, пасинкування, підв’язка рослин. З хворобами та шкідниками проблем не було».

голова господарства