АсортиментВід потреб ринка до найкращих сортів та гібридів

Перетворення потреб ринку на сорти та гібриди овочів з унікальними характеристиками, придатними для широкого діапазону кліматичних зон, ринків і цільових груп підводить підсумок основної діяльності Бейо.

Асортимент голландської фірми Бейо Заден (Bejo Zaden B.V.) містить більше ніж 800 гібридів і сортів, представляючи при цьому, близько 45 різних овочевих культур. Нові гібриди повинні відповідати теперішнім і майбутнім тенденціям  ринку,  вимогам переробної промисловості,  трейдерів і споживачів.  Всі зусилля Бейо спрямовані на поліпшення якості продукції і сфокусовані на побажаннях кожної з ланок в харчовому ланцюзі.
Для отримання гарних результатів і позитивного досвіду роботи з сортами Бейо, необхідний правильний вибір того або іншого гібриду, який якнайкраще відповідає кліматичній специфіці регіону та потребам ринку. Ми раді надати консультації і поділитися своїми знаннями і досвідом. Будь ласка, звертайтеся до нас або інших
компаній Бейо у вашому регіоні за детальною інформацією про сорти/гібриди фірми Бейо Заден. Загальну інформацію ви можете знайти на сайті, клацнувши мишкою на назві овочевої культури або гібриду в меню. Щоб переглянути декларації натисніть тут.
 
Головна Асортимент Асортимент