Останні новиниВІДКРИЙТЕ «БЕЙО»


Отримайте натхнення, обмінюйтеся знаннями, контактуйте з іншими та дивіться наш широкий асортимент овочевих культур та сортів овочів. «Бейо» хоче скористатися цією можливістю, щоб запросити сільгоспвиробників та партнерів по виробничому та збутовому ланцюгу компанії «Бейо» на свої щорічні Дні відкритих дверей, які проходитимуть з вівторка 26 вересня до суботи 30 вересня включно.

Цього року особливу увагу на демонстраційних полях буде приділено нововведенням, B-Mox, органічному сорту та Олівер F1, першому сорту справжнього насіння картоплі (True Potato Seed  - TPS) компанії «Бейо».  Чудові вдосконалення можна побачити при селекції на стійкість до хвороб, включаючи стійкість проти нового штаму Bremia в салаті.  Окрім вже відомих і знайомих інноваційних концепцій, таких як концепція свіжої цибулі «Delicioni» та концепція капусти «Coolwrap», відвідувачі відкриють нові практичні можливості для висадження кольрабі.

У інноваційному «тунелі для вирощування фруктів» (Fruit Crop Tunnel) компанія Бейо продемонструє різноманітний асортимент продуктів, включаючи помідори, перець та корнішони.  На виставці механічного обладнання будуть представлені передова сучасна техніка та кілька презентацій з підготовки ґрунту та збирання врожаю.
У середу 27  вересня та четвер 28  вересня компанія «Бейо» організує симпозіум під назвою «Смак, здоров’я та інновації 2017 – Симпозіум з моркви» (Taste, Health & Innovation 2017 – Carrot Symposium), який стане джерелом натхнення та інформації для виробників та партнерів по виробничому та збутовому ланцюгу, надасть можливість встановлення зв’язків.  Участь - за запитом, для реєстрації зв’яжіться з представником «Бейо».
Під час апетитної дегустації моркви, відвідувачі можуть виявити відмінності між видами моркви, вирощеної компанією «Бейо», а також перевірити, яким чином різні фактори впливають на смак.

Дні відкритих дверей проходитимуть з вівторка 26 вересня до суботи 30 вересня щодня з 9:00 до 17:00 (у суботу до 16:00) за адресою: Трамбаан, 2, Варемойзен, Нідерланди (Trambaan 2, Warmenhuizen, Netherlands).

Більш детальну інформацію можна знайти на сайтах www.bejo.com та www.bejo.nl


Back

Головна Новини Останні новини