Правила користування сайтомдрук

 

При відвідуванні веб-сайту Ви погоджуєтеся із Загальними Правилами і Умовами користування веб-сайтом Бейо Заден Б.В., викладеними нижче. Ви також приймаєте умову, що Бейо Заден Б.В. ті її дочірні компанії не несуть відповідальність за інформацію і рекомендації, приведені на цьому веб-сайті. Загальні Правила і Умови користування веб-сайтом Бейо Заден Б.В.:


 1. Веб-сайт Бейо Заден Б.В. було створено з винятковою турботою і увагою. Проте Бейо Заден Б.В. і дочірні компанії, що надалі іменуються як Бейо Заден Б.В., не дають жодної гарантії, що інформація про сорти/гібриди і технічні рекомендації, приведені на цьому веб-сайті, є точними, повними і відповідними для цілей користувачів веб-сайту. Отже Бейо Заден Б.В. не несе відповідальність за прямі, непрямі, побічні збитки або дії, що спричиняють штрафне покарання або втрату прибутку внаслідок використання цього веб-сайту.

 2.  

 3. Бейо Заден Б.В. залишає за собою право змінювати зміст цього веб-сайту, включаючи Загальні Правила і Умови користування веб-сайтом Бейо Заден Б.В., будь-яким чином, у будь-який час, з будь-якої причини без попереднього повідомлення. Бейо Заден Б.В. не несе відповідальність за можливі наслідки змін вмісту веб-сайту. Лише Бейо Заден Б.В. має право вносити зміни у зміст цього веб-сайту.

 4.  

 5. Наш веб-сайт може містити посилання на інші веб-сайти. Оскільки Бейо Заден Б.В. не контролює зміст веб-сайтів інших осіб, то Бейо Заден Б.В. не несе відповідальність за пряму або непряму інформацію з веб-сайтів інших осіб.

 6.  

 7. Наш веб-сайт може містити інформацію про сорт/гібрид, не доступний для продажу в певній країні. Така інформація жодним чином не може бути підставою для продажу сорту/гібрида в даній країні.

 8.  

 9. Бейо Заден Б.В. не може нести відповідальність за прямий або подальший збиток, заподіяний комп'ютерному обладнанню в результаті користування нашим веб-сайтом.

 10.  

 11. Всі замовлення, пропозиції і договори, що стосуються продажу і постачання насіння Бейо Заден Б.В., ґрунтуються на Правилах і Умовах Продажу Бейо Заден Б.В, які були зареєстровані в Торгівельній Палаті в м. Алкмаарі 6 жовтня 1998 р. Правила і Умови Продажу Бейо Заден Б.В. можуть бути вислані Вам за запитом. Бейо Заден Б.В. чітко заявляє, що інші правила і умови не застосовуються.

 12.  

 13. Вміст нашого веб-сайту, включаючи всю інформацію і фотографії, захищений авторським правом Бейо Заден Б.В., якщо немає інших домовленостей. Ніщо з вмісту цього веб-сайту не може поширюватися методом друку, фотокопіювання, мікрофільмів, цифровим способом або іншими способами без попереднього письмового дозволу з боку Бейо Заден Б.В.

 14.  

 15. Дані Загальні Правила і Умови користування веб-сайтом Бейо Заден Б.В. відповідають законодавству Королівства Нідерландів. Всі спірні питання вирішуються в Арбітражному Суді в м. Алкмаарі.

 


Головна Правила користування сайтом