В цьому році на виставці Фрут Логістика Бейо представить свою останню розробку Бі-Mокс — інноваційону формулу обробки для підвищення якості насіння. Особливу увагу буде приділено нашим інноваційним овочевим концепціям і фіолетовим культурам, з демонстрацією їхньої «Фіолетової сили». Крім того, центром уваги стане органічний асортимент під гаслом: «Органіка з самого початку». До того ж, зупинимося на наших чудови салатах і цикорії радіччіо.

БІ-МОКС

Щоб підвищити енергію проростання насіння, команда дослідного центру Бейо розробила Бі-Moкс - інноваційну формулу обробки для підвищення якості насіння. Обробка Бі-Мокс стимулює зростання на ранній стадії і підвищує енергію проростання насіння. Протягом всього періоду зростання підвищує стресостійкість, сприяє розвитку здорових рослин завдяки більш розвиненій кореневій системі. Для виробника це дає зниження ризиків виробництва в перші вразливі тижні періоду зростання, більш здорову рослину та листовий апарат, збільшення врожайності й товарності до 15%. 

ФІОЛЕТОВА СИЛА

Фіолетові культури відрізняються не тільки своїм привабливим кольором, але і високим вмістом поживних речовин, важливих для здоров'я. Будуть представлені такі новинки, як столовий буряк Манзу, фіолетова морква Пьорпл Сан і фіолетова брокколі BE 3047, яка містить в 10 разів більше вітамінів і антиоксидантів, ніж звичайна брокколі. 

САЛАТ

 Компанія Бейо представила на ринку повну лінійку нових стійких сортів. Майже всі наші сорти салатів стійкі до Bremia (Несправжня борошниста роса) BL: 16-33EU. Також ми представимо вашій увазі дві новинки салату айсберг. Герхард Воелкель, менеджер по салатам Бейо, бачить великий потенціал сортів Bejo 24-094 і Bejo 22-083. Так, сорт Bejo 24-094 - найперший сорт, адаптований для зимового збору врожаю в умовах середземноморського клімату. Bejo 22-083 - наш перший салат айсберг стійкий до фузаріозу. Велика і кругла форма головки ідеально підходить для переробки та свіжого ринку.

НАТХНЕННЯ

Фрут Логістика для Бейо - це платформа для зустрічі з партнерами всередині мережі, які надихають один одного на нові ідеї з виробництва, переробки і споживання овочів. Інші концепції, які Бейо використовує для залучення відвідувачів: свіжа цибуля Delicioni, Kohrispy (палички кольрабі), Coolwrap (листя білоголової капусти для ролів) і снековая морква Cool Carrot Candy. Ми представляємо наш асортимент, відповідно до сучасних тенденцій харчування. Смак, здоров'я, зручність - постійні теми, в зв'язку з цим Бейо створює такі смачні сорти як Конан (кольрабі), Балада (селера) і Адана (морква), які відмінно підходять для споживання в свіжому і приготованому вигляді.

ОРГАНІКА З САМОГО ПОЧАТКУ

Бейо займає лідируючі позиції в створенні органічних сортів. Тому під час проведення Фрут Логістики ми запрошуємо всіх зацікавлених відвідувачів на органічний ланч. Наші представники поділяться останніми маркетинговими розробками і представлять нові сорти і гібриди органічного асортименту.