Спільно з нашими клієнтами і партнерами ми активно вивчаємо можливості ринка та інноваційні методи досліджень. Залишаючись в тісному контакті з природою, ми виробляємо найкраще насіння, щоб сьогодні і через п'ятдесят років, овочівники по всьому світу з любов'ю вирощували корисні і смачні сорти овочів для споживачів.

БЕЙО — СЕЛЕКЦІЙНО-НАСІННЄВА КОМПАНІЯ ДЛЯ ПРОФЕСІЙНИХ ОВОЧІВНИКІВ

Бейо - провідна компанія з селекції, виробництва та продажу насіння овочів, міжнародне сімейне підприємство, яке працює в більше ніж 30 країнах світу. Наші 2200 співробітників віддано розробляють найкращі сорти овочів для сьогодення та майбутнього.

Протягом багатьох років ми постійно розширювали органічний асортимент, завдяки формуванню взаємодії між виробниками, дилерами, підтримкою основних партнерів і наших співробітників. Всі наші партнери мають можливість отримати максимальну віддачу від продукту на місцевому рівні.

 

Exploring nature never stops

РАЗОМ І НАЗАВЖДИ

Ми будуємо довгострокові відносини з нашими клієнтами, а не шукаємо швидких перемог. Наші представники тісно спілкуються з виробниками, обмінюються думками та прислуховуються до їхніх коментарів. Тримаючи руку на пульсі, ми можемо надати своєчасну консультацію та кращу підтримку для отримання найкращих результатів.
Ми щодня вчимося на власному досвіді. Ми хочемо знати, що відбувається на полі та на ринку. Ми використовуємо ці практичні знання для селекції нових сортів і виробництва насіння з кращими характеристиками для виробників і мережі.
 

ІННОВАЦІЇ – ВДОСКОНАЛЕННЯ НЕ МАЄ МЕЖ

Ми інвестуємо значні кошти в дослідження та розробки. Так само, як у 1960-х роках ми були попереду у застосуванні сучасних методів селекції, ми ніколи не припиняємо активно досліджувати нові технології. Чим більше ми дізнаємося про рослини, аж до рівня ДНК, тим більше в нас можливостей створювати нові сорти швидше й точніше, ніж будь-коли.
Це означає, що ми отримуємо сорти та насіння з найкращими характеристиками росту, які чудово підходять для сталого землеробства. Все це гарантує врожай, який відповідає потребам виробників, і отримання овочів, привабливих для споживачів.

ЗБІР ВРОЖАЮ ЗАРАЗ І ЧЕРЕЗ 50 РОКІВ

У міру того, як населення світу зростає, і потрібно нагодувати більшу кількість людей, постійно зростає потреба в якісній, здоровій їжі. В цю справу ми робимо внесок своїм досвідом і подальшим вдосконаленням наших методів селекції.
Ми тримаємося ближче до природи та вважаємо, що дефіцитні природні ресурси заслуговують на захист, щоб виробники могли збирати врожай із здорового, родючого ґрунту зараз і через 50 років. Ось чому ми завжди шукаємо нові, більш сталі методи ведення сільського господарства та інвестуємо в широкий асортимент органічного насіння овочів.

ЯКІСТЬ: НАЙКРАЩЕ НАСІННЯ ТА НАЙКРАЩІ СОРТИ

Ми з упевненістю дивимося в майбутнє. Як сімейний бізнес, ми продовжуємо робити те, що робили завжди: вирощувати найкраще насіння та створювати найкращі сорти для здорових, ароматних, екологічно вирощених овочів.
Ми співпрацюємо з виробниками та партнерами в мережі постачання, щоб сприяти розвитку гарних ініціатив. Дослідження природи ніколи не припиняється.